H.C. Rotterdam

Finale weekend

Time table

  • za 31 aug
    • 11:00 - 12:30
      Dames: Laren – HDM
      • 11:00 - 12:30
        Dames: Pinoké – Bloemendaal
        • 11:00 - 12:30
          Dames: SCHC – HGC
          • 13:00 - 14:30
            Dames: Amsterdam – Oranje Rood
            • 13:00 - 14:30
              Dames: Hurley – Weredi
              • 13:00 - 14:30
                Dames: Huizen – Victoria
                • 15:00 - 16:30
                  Heren: Pinoké – Bloemendaal
                  • 15:00 - 16:30
                    Heren: Kamong – HGC
                    • 15:00 - 16:30
                      Heren: Rotterdam – KZ
                      • 17:00 - 18:30
                        Heren: Amsterdam – Den Bosch
                        • 17:00 - 18:30
                          Heren: Almere – Oranje Rood
                          • 17:00 - 18:30
                            Heren: Hurley – Tilburg
                          • zo 1 sep
                            • 09:30 - 11:45
                              Hockey Academie
                              De Hockey Academie biedt wekelijkse talententrainingen voor spelers met C en D leeftijd, op 6 regio-locaties in heel Nederland.
                              • 10:00 - 17:00
                                G-Hockey- & Korfbaltoernooi
                                • 10:30 - 12:00
                                  Dames: Laren – Amsterdam
                                  • 11:00 - 12:30
                                    Dames: HGC – Victoria
                                    • 11:00 - 12:30
                                      Dames: Pinoké – KZ
                                      • 12:30 - 16:30
                                        ABN AMRO 3 vs Cup
                                        Speciaal voor jongens en meisjes met de D-leeftijd organiseren we samen met Jorrit Croon de ABN AMRO 3 vs. 3 Cup. De ruimtes zijn klein, het spel is technisch en het niveau is hoog!
                                        • 12:30 - 14:00
                                          Heren: Den Bosch – Pinoké
                                          • 13:00 - 14:30
                                            Dames: SCHC – Huizen
                                            • 13:00 - 14:30
                                              Dames: Bloemendaal – Hurley
                                              • 14:30 - 16:00
                                                Dames Finale: HDM – Oranje Rood
                                                • 15:00 - 16:30
                                                  Heren: KZ – Hurley
                                                  • 15:00 - 16:30
                                                    Heren: Kampong – Almere
                                                    • 17:00 - 18:30
                                                      Heren: Rotterdam – Tilburg
                                                      • 17:00 - 18:30
                                                        Heren: HGC – Oranje Rood
                                                        • 17:00 - 18:30
                                                          Heren Finale: Bloemendaal – Amsterdam

                                                        Meer Locaties

                                                        Schaerweijde

                                                        Schaerweijde

                                                        M.H.C. Oss

                                                        M.H.C. Oss

                                                        H.C. AthenA

                                                        H.C. AthenA