Uitslagen

Dames voorrondes 01-09-2021

Poule 1 – wedstrijd Uitslagen Locatie
Den Bosch – Oranje Rood 0-0 | 1-2* Zwart – Wit
Den Bosch – Victoria 1-1  | 2-1* Zwart – Wit
Oranje Rood – Victoria 0-1 Zwart – Wit
* Na shoot-outs

 

Poule 2 – wedstrijd   Locatie
Amsterdam – Hurley 0-0 | 2-1* AMHC
Amsterdam – Kampong 2-0 AMHC
Hurley – Kampong 1-0 AMHC
* Na shoot-outs

 

Poule 3 -wedstrijd   Locatie
Bloemendaal – Pinoké 1-1 | 5-6* AthenA
Bloemendaal – SCHC 0-3 AthenA
Pinoké – SCHC 1-1| 1-2* AthenA
* Na shoot-outs

 

Poule 4 – wedstrijd   Locatie
hdm – HGC 3-0 LOHC
hdm – KZ 0-1 LOHC
HGC – KZ 0-1 LOHC

* Na shoot-outs

 

Heren Voorrondes 02-09-2021

Poule 1 – wedstrijd Uitslag Locatie
Den Bosch – Oranje Rood 1-1 | 1-2* Zwart – Wit
Den Bosch – Tilburg 3 -1 Zwart – Wit
Oranje Rood – Tilburg 3-0 Zwart – Wit
* Na shoot-outs

 

Poule 2 – wedstrijd Uitslag Locatie
Amsterdam – Kampong 2-1 AMHC
Amsterdam – SCHC 0-0 | 3-2* AMHC
Kampong – SCHC 4-0 AMHC
* Na shoot-outs

 

Poule 3 -wedstrijd Uitslag Locatie
Bloemendaal – Pinoké 3-2 AthenA
Bloemendaal – Hurley 2-0 AthenA
Pinoké – Hurley 3-1 AthenA
Poule 4 – wedstrijd Uitslag Locatie
HGC – KZ 2-0 LOHC
HGC – Rotterdam 4-0 LOHC
KZ – Rotterdam 2-1 LOHC

 

Voor finales 04-09-2021

Wedstrijd Uitslagen Locatie
(D) Amsterdam – SCHC 2-1 Stadion
(H) Amsterdam – Bloemendaal 3-2 Stadion
(D) Hurley – Pinoké 1-2 Stadion
(H) Kampong – Pinoké

 

4-2 Stadion
Wedstrijd Uitslagen Locatie
(D) Victoria – KZ 1-2 Veld 2
(H) Oranje Rood – HGC 2-6 Veld 2
(D) Den Bosch – hdm 0-0 | 1-0* Veld 2
(H) Den Bosch – KZ 1-2 Veld 2
* Na shoot-outs

 

Wedstrijd Uitslagen Locatie
(D) Kampong – Bloemendaal 2-4 Veld 3
(H) SCHC – Hurley 2-1 Veld 3
(D) Oranje Rood – HGC 2-4 Veld 3
(H) Tilburg – Rotterdam 2-4 Veld 3

 

Finale dag 05-09-2021

Wedstrijd Uitslagen Locatie
(D) Finale: Amsterdam – KZ 1-0 Stadion
(H) Finale: Amsterdam – HGC 3-4 Stadion
(D) hdm – Hurley 1-2 Stadion
(H) Pinoké – Den Bosch 6-3 Stadion
Wedstrijd Uitslagen Locatie
(D) SCHC – Victoria 4-3 Veld 2
(H) Bloemendaal – Oranje Rood 2-1 Veld 2
(D) Bloemendaal – HGC 0-5 Veld 2
(H) SCHC – Rotterdam 5-4 Veld 2
Wedstrijd Uitslagen Locatie
(D) Den Bosch – Pinoké 3-0 Veld 3
(H) Kampong – KZ 6-2 Veld 3
(D) Kampong – Oranje Rood 2-1 Veld 3
(H) Hurley – Tilburg 1-4 Veld 3